PÄIKESEPATAREIGA MUTIPELETAJA

Uudne helipõhine tõrjevahend saab oma tööks vajaliku energia päikesest. Seade tekitab madalsagedusvibratsioone maapinnas, mis peletab eemale nii mutid, hiired, uruhiired kui rotid. Tõrje efektiivsus sõltub pinnase struktuurist. Tihe savisem pinnas edastab vibratsiooni paremini. Liivases pinnases on mõjuala väiksem.

Kasutamine

Seadme aktiveerimiseks lülita päikesepatarei all olev lüliti asendisse ON. Kangi abiga tee pinnasesse auk. Aseta seade loodud auku. Ole ettevaatlik ning ära kasuta liigset jõudu. Suru vars maasse nii, et varre plastosa jääks maa peale umbes 1-2 cm jagu. Kindlasti ära kasuta seadme paigaldamisel haamrit või midagi muud sarnast. Paigutage seade enne esmakordset kasutamist laadimiseks 1–2 päevaks otsese päikesevalguse kätte. Seadmekarbis asuva aku laadimine päevavalguses kestab 8–12 tundi. Kui kunagi tekib aku laadimisega probleeme, vahetage aku välja samatüübilise vastu. Vanad akud on ohtlikud jäätmed, mida tuleb käidelda nõuetekohaselt.

Tulemusi oodake 1 - 2 nädala möödudes. Soovitame jälgida muttide käitumist ja vajadusel peletajad ümber paigutada. Mõjuraadius 700 m². Parema tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada mitut mutipeletajat, asetades need iga 20 - 30 meetri taha. Selleks, et mutid ei harjuks vibratsiooniga, on soovitatav aeg ajalt peletajate asukohta vahetada või neid mõneks päevaks välja lülitada.

Tähelepanu!

Seade on ilmastikukindel aga soovitame seadme pinnasest eemaldada sügisel enne maapinna külmumist. Samuti ei tohi seadet kasutada üleujutatud aladel.
Lisa ostukorvi10,80 €